• info@vitasaglikkabini.org
  • 0507 783 34 19

Evde Bakım Hizmeti Nedir

Evde bakım hizmeti, hastaların kendi evlerinde ihtiyaç duydukları bakım ve tedavi hizmetlerinin profesyonel sağlık ekibi tarafından sunulduğu hizmet modelidir. Bu hizmet modeli sayesinde hastalar hastaneye gitme zorunluluğundan kurtularak konfor ve rahatını ön planda tutar. Hekimlerin yönlendirmeleri doğrultusunda hastaların fiziksel, psikolojik ve tıbbi ihtiyaçları kolaylıkla karşılanır.

İstanbul evde bakım hizmeti hastaların bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilir. Yatağa bağımlı hastalar için yatak yarası önleme ve tedavi gerçekleştirme, kronik rahatsızlığı olan bireyler için düzenli ilaç takibi ve rehabilitasyon, yaşlılar için günlük yaşam aktivitelerine yardım gibi farklı hizmet modelleri sunulabilir. Hastalar bu hizmet sayesinde daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde yaşam sürdürebilir.

Sağlık hizmetleri bireylerin konfor alanında sunulursa daha kaliteli ve hızlı ilerler. Evde bakım gerçekleşirken alanında uzman hemşireler öncelikle hastalarını muayene ederler ve gerekli teşhisi koyarlar. Kan alma, boğaz ve idrar tahlilleri, yara bakımı ve sonda takılması gibi hizmetler de hemşireler tarafından kontrol edildikten sonra uzman hekime bildirilir. Hemşireler hastaları ile birebir iletişim kurarak isteklerine ve ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretirler.

Vita Evde Sağlık Hizmetleri olarak uzun yıllara dayanan deneyimimizle evde bakım hizmeti sunmaktayız. Hastalarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilen hizmet planları oluşturuyor ve onların konforunu ön planda tutuyoruz. Amacımız hastalarımızın kendi evlerinde daha iyi bir yaşam kalitesi sürdürmelerini sağlamak, tedavi süreçlerini etkili bir şekilde yönlendirmektir.

<yoastmark class=

Evde Bakım Hizmeti Nasıl Alınır

Evde bakım, hastaların sağlık ihtiyaçlarını evde karşılamalarına ve yaşam kalitelerini artırmalarına yarar. Bu hizmeti almadan önce hangi tür bir bakıma ihtiyacınız olduğunu kesinleştirmeniz lazım. İhtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemek hangi hizmetlere odaklanmanız gerektiği açısından önemlidir. Güvenilir ve uzman bir sağlık ekibi ile tedavileri gerçekleştirmek kaliteli hizmet almanızı sağlar.

Sağlık hizmeti sağlayıcıları ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi paylaşmak önemlidir. Sağlık ekibi ile birlikte size özel bir hizmet planı oluşturabilir, hangi hizmetlerin ne sıklıkla sunulacağını, hangi günlerde ve saatlerde tedavi olacağınızı belirleyebilirsiniz. Hizmet planını oluşturduktan sonra sağlık ekibinin evinize gelmesini bekleyebilirsiniz. Hizmetlerin sunulduğu süre boyunca iletişim halinde olmak hızlı iyileşmenize de katkı sağlayacaktır.

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, evde bakım hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırmak ve yaşam kalitenizi artırmak için yanınızda. Gelini bizimle birlikte bakımlarınızın evde yapılmasının ne kadar değerli olduğunu keşfedin. Bu sayede kişiye özel bakım ve tedavi ile en etkili sonuçları elde edebilirsiniz.

Evde Bakım Hizmeti ile Zamandan Tasarruf Edin

 

 Evde Bakım Hizmeti ile Zamandan Tasarruf Edin

Günümüzün tempolu yaşamını düşünürsek zaman en değerli şeylerden birisidir. Özellikle sağlık ihtiyaçları ile uğraşırken zamanın kıymetini daha iyi anlarız.  Gelenekse sağlık hizmetlerine erişim hastaneye gitmek anlamına gelir. Bu durum beraberinde uzun süre beklemeleri, randevu almayı ve trafikte ilerlemeyi getirir. İstanbul gibi büyük  şehirlerde bu çok yorucu bir durum olabilir.

Hastaların ihtiyaçlarına özel bir hizmet planı oluşturulur. Bu da gereksiz prosedürlerden kaçınmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Uzman hemşireler ve hekimler belirlenen zamanlarda düzenli olarak gelirler ve hizmetleri hastalara sunarlar.

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri zaman ve enerji kaybını ortadan kaldırır. Randevu bekleme derdi olmadan uzman sağlık ekibi sizin evinizde olur ve zamanı daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Vita Evde Sağlık

Deneyimli kadromuzla İstanbul’da birçok noktada Mobil Sağlık Hizmeti veriyoruz.

Yorum Yapın