• info@vitasaglikkabini.org
  • 0507 783 34 19
 Evde sağlık hizmetleri, hasta bireylere hastanede veya klinikte alabilecekleri bakımın çoğunu konforlu ev ortamında sunan hizmet şeklidir. Bazı durumlarda hastaların hastaneye gitmeleri oldukça zor ve yorucu olabilir. Özellikle bu gibi durumlarda evde sağlık hizmetleri mükemmel bir seçenek sunarak evde konforlu bir şekilde hizmet verir. Hastalar kendi alışkanlıklarına uygun bir şekilde tedavi olarak stresi en aza indirir. Evde sağlık hizmeti, hastaların hastaneye yatış sürelerini kısaltarak aileleri ile daha fazla vakit geçirmelerine imkan tanır. Hastaların daha bireysel ve kişiselleştirilmiş bir bakım almasını sağlar. Ayrıca sağlık uzmanları da hasta bireyin ihtiyaçlarına odaklanabilir, onlara daha fazla zaman ayırabilirler. Hasta bireyler aileleri ile daha fazla vakit geçirebilir, destek alabilirler. Bu durumda hastaların moral ve motivasyonu artacaktır. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, hastaların konforunu ve sağlığını ön planda tutarak evlerine kadar ulaşan kapsamlı ve profesyonel sağlık hizmeti sunar. Hasta odaklı yaklaşımımız ve uzman sağlık personelimiz ile tedavilerin ve bakımın en iyisini sizlere sunuyoruz. Sağlık herkes için vazgeçilmez bir değerdir. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri ile hastalarımızın ve ailelerinin ihtiyaçlarını dinliyor, anlıyor ve en uygun sağlık çözümlerini sunuyoruz. 

Evde Sağlık Hizmeti Ücretleri

Evde sağlık hizmeti ücretleri konusunda hastaların ve ailelerin birtakım düşünceleri olabiliyor. Özel ve birebir hizmet olduğu için genellikle ücretinin fazla olduğu düşünülebilir. Fakat sağlık hizmetlerini evde sunan pek çok kuruluş hastalarına uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler, hastaların bütçesini zorlamadan kaliteli bir şekilde tedavi olmalarını sağlar. Hastaların hastanede her tedavi için ayrı ayrı ücret ödemelerinden kaçınmasını sağlayan evde tedavi olma hizmeti, seyahat gibi ek maliyetlerden de tasarruf etmelerini sağlar. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, uygun fiyatlı seçenekler sunarak herkesin sağlığını önemseyecek bir yaklaşım benimser. Sağlığınızı korumak ve sevdikleriniz ile vakit geçirerek tedavi olmanız için Vita her zaman yanınızda. 

Evde Sağlık Hizmetinden Kimler Faydalanır

Evde sağlık hizmetinden kimler faydalanır sorusu bu hizmeti almak isteyen herkesin araştırdığı bir soru haline gelmiştir. Kısaca şu şekilde sıralanabilirler:
Evde Sağlık Hizmeti

Evde Sağlık Hizmeti

Evde Sağlık Hizmeti Neleri Kapsar

Evde sağlık hizmetinin kapsadığı tedaviler, bireylerin sağlıklarını korumaya, rehabilitasyonlarına, hastalıklarını yönetmelerine yardımcı olur. Doktorlar ve hemşireler hastaların sağlık durumunu değerlendirir ve gerekli tıbbi müdahaleyi zamanında yapar. İlaç yönetimini düzenli bir şekilde sağlayarak aralıklarına dikkat ederler. Hastalara ve ailelere sağlık konusunda eğitim ve danışmanlık sunar. Hastalıkların yönetimi, beslenmeleri, ilaç kullanımı da önem taşıdığından kaliteli bir şekilde gerçekleştirilir. Evde sağlık hizmetleri hastaların bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir ve hizmetlerin kapsamı doktorun önerisine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, hasta bireylerin tedavi sürecini ev ortamında geçirmelerine olanak tanıyarak ailelerine destek sağlar. Biz hastalarımızın ve ailelerinin ihtiyaçlarını anlıyor, çözüm odaklı davranıyoruz. Uzman doktorlar ve hemşirelerimiz ile birlikte her hastanın ihtiyacına özel bir tedavi planı uyguluyoruz. Hastalar evlerinde huzurlu bir şekilde tedavi görebilir, sağlıklarını üst seviyede koruyabilirler. 
Sıkça Sorulan Sorular
  1. Evde sağlık hizmetleri iğne yapar mı?
Evet, evde sağlık hizmeti gerçekleştiren profesyoneller iğne yapabilir. Hastaların ihtiyaçlarına uygun olarak intramüsküler, subkutan veya intravenöz gibi iğne uygulamalarını yapabilirler. İğne yapma işlemi sağlık uzmanları tarafından steril koşullarda gerçekleştirilir.
  1. Evde sağlık hizmeti kaç yaş üstü hastaları tedavi eder?
Evde sağlık hizmeti genellikle yaşlı bireyler olmak üzere birçok yaştan hastayı tedavi eder. Hizmetler yaşa uygun bir şekilde özelleştirildiği için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur.
  1. Evde sağlık hizmetleri hangi saatlerde çalışıyor?
Evde sağlık hizmeti 7/24 tedavi planlamasını yaparak hizmet verir.https://vitamobilevdesaglikhizmetleri.com/evde-bakim-hizmeti-nedir/