• info@vitasaglikkabini.org
  • 0507 783 34 19

Evde sağlık hizmetleri, hastaların evlerinde ya da ofislerinde sunulan; bireylerin sağlık hizmetlerine kolay bir şekilde erişmelerini sağlayarak hastaneye gitme ihtiyacını azaltan hizmetlere verilen isimdir. Evde sağlık hizmeti dahilinde koruyucu sağlık hizmetleri de yer alır. Hastalar konforlu bir şekilde evlerinde sağlık hizmetleri alırken hastaneye gitme zorunlulukları da yok olur.

İstanbul evde sağlık hizmetleri bireylerin konforunu ve bağımsızlığını ön planda tutarak hastaneye yatış sürelerini kısaltır. Hizmetler çeşitli sağlık profesyonelleri tarafından hastalar sunulur. Hastaların sağlık durumlarını düzenli olarak ve birebir takip etme imkânı sunar.

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmeti olarak amacımız hastaların kendi konfor alanlarında ve kendilerini mutlu hissettikleri yerde tedavi olmalarıdır. Hastalarımızın iyileşme sürelerini kısaltarak yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz.

<yoastmark class=

Evde Sağlık Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir

Evde sağlık hizmetinin avantajları oldukça fazladır. İstanbul bölgesinde çalışmalarını sürdüren veren firmamız neredeyse tüm semtlerde hizmet vermeye devam etmektedir. Bizimle iletişime geçerek sağlığınızı koruyabilir, rahat ve konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz. Bu hizmetin en önemli avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Sağlık hizmetleri kişiye özel sunulur.

İyileşme süreci hızlanır, hastalık süreci kısalır.

Hastanede oluşacak enfeksiyon riskine karşı korunma sağlanır.

Sağlık harcamaları azalır.

<yoastmark class=

Evde Sağlık Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir

Evde sağlık hizmetinden kimler faydalanabilir sorusu bu hizmeti almadan önce sorulacak en önemli ve ilk sorudur. Bu hizmetten tıbbi bakıma ihtiyaç duyan hastalar, evden dışarı çıkamayacak ve yatağa bağımlı olan hastalar faydalanabilir. Bu hizmet pandemi süreciyle birlikte toplumun tamamını bu hizmete yönlendirmiştir. Özellikle covid-19 ile hastanelerdeki yoğunluk evde sağlık hizmetlerini popüler hale getirmiştir.

Günümüzde hastanede yapılan pek çok işlem evde sağlık hizmetleri dahilinde de yapılmaktadır. Örneğin bu işlemler gribal enfeksiyon geçiren hastaya serum tedavisi, kan tahlilleri, sonda takma ve çıkarma, doktor muayenesi, pansuman olarak sıralanabilir. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri olarak bu hizmetten yararlanabilir hasta gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz: Yaşlılar, kronik rahatsızlığı olanlar, Alzheimer, immobil hastalar (yatağa bağımlı), ileri dönem kanser hastaları, ameliyat sonrası ve yoğun bakım sonrası tedavisi devam eden hastalardır.

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmetleri, İstanbul bölgesinde verdiği hizmet ile birlikte ön plana çıkıyor. Hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarına özel olarak çözümler üreterek tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Hastaneye fazla para harcamadan kendi bütçenize uygun şekilde tedavileri gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Sağlık Hizmetlerinde Maliyet

Evde sağlık hizmetinde  İstanbul ilinde bölgeden bölgeye maliyet değişiklik göstermektedir. Bu hizmeti almak isteyen kişiler  hizmetin fiyatını, ne şekilde gerçekleşeceğini, sağlık sigortasının bu işlemi karşılayıp karşılamadığını merak eder. Ülkemizdeki evde sağlık hizmeti SGK tarafından ödeme kapsamında yer almamaktadır. Bu nedenle talep edilen tüm  sağlık hizmeti  ödemeleri hastanın kendisi tarafından karşılanır.

Vita Mobil Evde Sağlık Hizmeti  çatısı altında, hastalarımızın ihtiyaçlarına özel olarak bireysel ve kişiselleştirilmiş bir bakım sağlar. Hasta odaklı yaklaşımımız ile hastalarımızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak sizleri merkeze koyan bir hizmet anlayışı benimsiyoruz.

Evde Sağlık Hizmetleri İletişim

Evde sağlık hizmeti  iletişim adı altında İstanbul ilinin neredeyse tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz. Vita Mobil Evde Sağlık Hizmeti  ile iletişime geçmek artık çok kolay. Evde bakıma ihtiyacı olan hastaların sağlık hizmetlerine erişim durumlarını hızlandırarak kolay bir iletişim şeklini benimsiyoruz.

+90 507 783 34 19 numaralı telefonumuzdan bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sağlığınız her şeyden daha önemli, hastalarımız da bizim için aynı değerde önemlidir.